Summer House

Tuż obok zarybionego stawu znajduje się przytulny, dwupoziomowy domek, który udostępniamy Gościom od kwietnia do października. Na piętrze domku znajdują się dwa dwupokojowe apartamenty: Atelier i Studio. Każdy z apartamentów zapewni wygodny wypoczynek dla co najmniej czterech osób.
Goście w Atelier mają do dyspozycji łazienkę z prysznicem i wanną. Łazienka należąca do Studio nie posiada wanny i znajduje się poza apartamentem. Przechodzi się do niej przez część wspólną dla obydwu apartamentów, gdzie na Gości czekają telewizor i biblioteczka.
Wspólną przestrzeń stanowi także parter. Mieści się tam duży pokój rekreacyjny z jadalnią, wygodną rozkładaną sofą i telewizorem oraz świetnie wyposażony aneks kuchenny. Przy sprzyjających warunkach pogodowych zachęcamy Was do poszerzenia tej przestrzeni o ogród. Tylko sobie wyobraźcie śniadanie pod orzechem włoskim – boso, w promieniach słońca i z widokiem na pływające w stawie kaczki Madarynki, albo ognisko z widokiem na Drogę Mleczną. Magiczne chwile w Zapiecku zdarzają się codziennie!

Domek letni jest chętnie odwiedzany przez rodziny z małymi dziećmi i rodziny wielopokoleniowe, które pragną pozostać we własnym gronie i cieszyć się niezobowiązującą swobodą. Duże pomieszczenie na parterze sprzyja wspólnym posiłkom, grom i zabawom oraz wieczorom filmowym przed telewizorem. Pomieszczenie to jest także wykorzystywane w celach szkoleniowych przez większe grupy.

Cena:
Atelier 75zł za osobę,
Studio 70zł za osobę.