Nasze pokoje

W Zapiecku znajdują się miejsca noclegowe dla dziesięciu osób na dużej przestrzeni, co gwarantuje wygodę i swobodę. Proponujemy Wam cztery autonomiczne jednostki mieszkalne: 2 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje trzyosobowe (z możliwością dostawienia dodatkowych łóżek).

Każdy pokój ma swój odrębny, niepowtarzalny styl, zainspirowany standardami muzyki jazzowej. Oprócz komfortowych łóżek, we wszystkich pokojach znajduje się: wygodna łazienka z dużym prysznicem, lodówka, telewizor (z cyfrową TV satelitarną), dostęp do Internetu i balkon. Całość dopełniają wyjątkowe, ręcznie zdobione meble, oryginalne obrazy oraz oryginalne dodatki.

Oprócz pokoi, na pierwszym piętrze znajduje się salon, w którym możecie wspólnie pooglądać telewizję, napić się herbaty i napisać kartki do bliskich. Czekają tam na Was również gry planszowe, książki i czasopisma oraz czarujący widok z okna na nasz mazurski świat.

Parter urzeka ciepłem wystroju wnętrza i trzaskających polan w kominku. Tutaj jest miejsce na celebrowanie posiłków – wspólne lub przy oddzielnych stołach. Do Waszej dyspozycji jest wyjątkowo duża kuchnia ze wszystkimi wygodami i potrzebnymi sprzętami. Tradycjonalistom i ciekawym świata oferujemy także możliwość pieczenia gofrów w stuletniej gofrownicy na fajerkach w kaflowym piecu.

Od niedawna oferujemy naszym Gościom także pobyt w rodzinnym apartamencie z kuchnią w osobnym, drewnianym budynku tuż nad stawem. Ze względu na specyfikę budynku, domek wynajmujemy tylko w sezonie letnim.

W cenie noclegu znajduje się wypożyczanie sprzętu takiego jak rowery, sanki, narty, kijki do nordic walking czy hulajnogi. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej i piłkarzyki. Służymy także pomocą w zagospodarowaniu czasu wolnego.
Wielką popularnością wśród dużych i małych Gości cieszy się nasze małe zoo. Tutaj napotkać można kaczki mandarynki, króliki-miniaturki, kultowego już psa i kota, kuce szetlandzkie oraz rajskie kurki. Istnieje możliwość zamówienia przejażdżki bryczką po okolicy dla dzieci, dorośli natomiast ucieszą się z oferty przewiezienia łódki wędkarskiej na pobliskie jeziora, a także z zarybionego stawu na podwórku. Gospodarz służy pomocą przy wykupieniu karty wędkarskiej na jeziora i rzeki.
Na większe wody wypłyniecie w towarzystwie miejscowego kapitana, którego łódź pływa po Szelągu Małym. Podczas rejsu spacerowego pan Dariusz chętnie opowie o tajemnicach, jakie kryją nasze lasy i jeziora. Na „bezpieczną adrenalinę” zaprasza natomiast pan Paweł, który organizuje spływy kajakowe po Kanale Ostródzko-Elbląskim i innych szlakach wodnych.

Posiłki, których możecie skosztować w „Zapiecku” przygotowywane są z wyhodowanych w ekologicznym ogródku owoców i warzyw, m.in. przypominającej szparagi skorzonery, fasolki, pomidorów, ogórków, sałat czy cukinii.
W Idzbarku możecie również nabyć sezonowe świeże owoce, warzywa i grzyby. Ponadto istnieje możliwość zaopatrzenia się w sąsiedztwie w świeże mleko i twaróg oraz w jajka i różne przetwory domowej roboty. Zachęcamy do spróbowania typowej mazurskiej kuchni.

Serdecznie zapraszamy!

YELLOW ROOM

YELLOW ROOM

„Summertime and the living is easy Fish are jumping And the cotton is high”It was the ‘first lady of song’ Ella Fitzgerald who inspired the designer to choose the warm colours of a hot and fading summer.The style of this double room is almost “country” style in the...

PINK ROOM

PINK ROOM

„Everywhere I look around Love is in the air Every sight and every sound”“Love is in the air” is an absolute hit with lovers, just like this room…This quaint pink room has been designed in bourgeois style. There are paintings of the ever-so-romantic Paris with the...

GREEN ROOM

GREEN ROOM

„I’m a tellin’ you When you’re blue Well, there’s a lot to do In the House of bamboo”This triple room has a youthful ambience and attracts a younger clientèle.The minimalistic design draws from the Asian style and culture which the Lady of the House holds dear due to...

BLUE ROOM

BLUE ROOM

“Stars shining bright above you; Night breezes seem to whisper “I love you.” Birds singing in the sycamore tree. Dream a little dream of me.”This triple room was inspired by the legendary song of the Mamas and the Papas “Dream a little dream of me.”The friendly shades...

SUMMER HOUSE

SUMMER HOUSE

Tuż obok zarybionego stawu znajduje się przytulny, dwupoziomowy domek, który udostępniamy Gościom od kwietnia do października. Na piętrze domku znajdują się dwa dwupokojowe apartamenty: Atelier i Studio. Każdy z apartamentów zapewni wygodny wypoczynek dla co najmniej...