© Zapiecek - Gospodarstwo Agrotustyczne
MAPKA - jak do nas dojechać | Należymy do Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej | FRIENDS

Oferta...

Na dużej powierzchni przygotowaliśmy miejsca noclegowe dla dziesięciu osób, co gwarantuje dużą wygodę i swobodę. Łóżka zostały rozdzielone na cztery autonomiczne jednostki mieszkalne:
2 x 2 osoby
2 x 3 osoby
*z możliwością dostawienia dodatkowych łóżek
Córka gospodarzy urządziła każdą z nich w odrębnym, niepowtarzalnym stylu zainspirowanym standardami muzyki „około- jazzowej“. Wyposażenie pokoi:
* wygodna łazienka z dużym prysznicem,
* lodówka,
* telewizor (z cyfrową TV satelitarną),
* dostęp do internetu,
* balkon.
Całość dopełniają wyjątkowe, ręcznie zdobione meble, oryginalne obrazy oraz przeróżne dodatki.
Oprócz pokoi, na pierwszym piętrze znajdą Państwo także salon, w którym zapraszamy do wspólnego oglądania telewizji, picia herbaty lub napisania kartek do bliskich. Czekają na Państwa także gry planszowe, książki i czasopisma, a dla marzycieli jest duże okno na nasz mazurski świat.

Parter urzeka ciepłem wystroju wnętrza i trzaskających polan w kominku. Tutaj jest miejsce na przyjmowanie posiłków - wspólne lub przy oddzielnych stołach. Aby każdy posiłek był świętem, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo dużą kuchnię ze wszystkimi wygodami. Tradycjonalistom i ciekawym świata oferujemy także możliwość pieczenia gofrów w stuletniej gofrownicy na fajerkach w kaflowym piecu.

Od niedawna oferujemy letnim gościom także pobyt w rodzinnym apartamencie z kuchnią w osobnym, drewnianym budynku tuż nad stawem.

W cenie noclegu zawarte jest również wypożyczanie sprzętu takiego jak rowery, sanki, narty, kijki do nordic walking czy hulajnogi. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej i piłkarzyki. Służymy także pomocą w zagospodarowaniu czasu wolnego.
Wielką popularnością wśród dużych i małych gości cieszy się nasze małe zoo. Tutaj napotkać można kaczki mandarynki, króliki-miniaturki, kultowego już psa i kota, Kuce Szetlandzkie oraz rajskie kurki. Istnieje możliwość zamówienia przejażdżki bryczką po okolicy dla dzieci, dorośli natomiast ucieszą się z oferty przewiezienia łódki wędkarskiej na pobliskie jeziora, a także z zarybionego stawu na podwórku. Gospodarz służy pomocą przy wykupieniu karty wędkarskiej na jeziora i rzeki.
Na większe wody wypłyną Państwo w towarzystwie miejscowego kapitana, którego łódź pływa po Szelągu Małym. Podczas rejsu spacerowego pan Dariusz chętnie opowie o tajemnicach, jakie kryją nasze lasy i jeziora. Na „bezpieczną adrenalinę” zaprasza natomiast pan Paweł, który organizuje spływy kajakowe po Kanale Ostródzko-Elbląskim i innych szlakach wodnych.

Posiłki, których mogą Państwo skosztować w „Zapiecku” przygotowywane są z wyhodowanych w ekologicznym ogródku owoców i warzyw, m.in. przypominającej szparagi skorzonery, fasolki, pomidorów, ogórków, sałat czy cukinii.
W Idzbarku mogą Państwo nabyć sezonowe świeże owoce, warzywa i grzyby. W sąsiedztwie istnieje ponadto możliwość zaopatrzenia się w świeże mleko i twaróg oraz w jajka (także u gospodarzy) i różne przetwory domowej roboty.