© Zapiecek - Gospodarstwo Agrotustyczne
MAPKA - jak do nas dojechać | Należymy do Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej | FRIENDS

Domek letni...


Tuż obok zarybionego stawu znajduje się przytulny, dwupoziomowy domek, który udostępniamy gościom od kwietnia do października. Na piętrze domku znajduja się dwa dwupokojowe apartamenty, "Atelier" i "Studio". Każdy z apartamentów zapewni wygodny wypoczynek dla co najmniej czterech osób.
Goście w Atelier mają do dyspozycji łazienkę z prysznicem i wanną. Łazienka należąca do Studio nie posiada wanny i znajduje się poza apartamentem. Przechodzi się do niej przez część wspólną dla obydwu apartamentów, gdzie na gości czekają telewizor i biblioteczka.
Wspólną przestrzeń stanowi także parter. Mieszczą się tam duży pokój rekreacyjny z jadalnią, wygodną rozkładaną sofą i telewizorem oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny. Przy sprzyjających warunkach pogodowych zachęcamy do poszerzenia tej przestrzeni o ogród. Zapraszamy na przykład na śniadanie pod orzechem włoskim - boso, w promieniach słońca i z widokiem na pływające w stawie kaczki Madarynki. Po zachodzie słońca, tuż obok, czeka ognisko pod Drogą Mleczną.

Domek letni jest chętnie odwiedzany przez rodziny z małymi dziećmi i rodziny wielopokoleniowe, które pragną pozostać we własnym gronie i cieszyć się niezobowiązującą swobodą. Duże pomieszczenie na parterze sprzyja leniwym wspólnym posiłkom, grom i zabawom oraz wieczorom filmowym przed telewizorem. Pomieszczenie to jest także wykorzystywane w celach szkoleniowych przez grupy zorganizowane.